Bizim Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizim Tayfa

Heaven_guard Team And ArmyOfHeaven

AnasayfaHomePageLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Metin 2 Hile Arşivi[10 Tane Hile]
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 7:18 am tarafından Heaven_guard(Admin)

» Geyik muhabbetleri konusu,çayları koydum buyrun :)
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 1:08 pm tarafından BaseMode

» Metin 2 Hile Arşivi :) [Bunlar Farklı]
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:23 pm tarafından DrunkEyes(Admin)

» Adobo CS3 Photoshop
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:59 pm tarafından Heaven_guard(Admin)

» Mercury 93 FF Rogue Bard
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:50 pm tarafından Heaven_guard(Admin)

» SROKing Bot
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:26 pm tarafından NightHawk

» Youtubeden Video , Mp3 vs İndirmek
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:18 pm tarafından NightHawk

» 53 Lw Warrior/Cleric F.F Pacific
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:11 pm tarafından NightHawk

» 1.6 Programlar
<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:16 pm tarafından BaseMode

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>>

2 posters
YazarMesaj
white_devil

white_devil

Silk : 94
Degerlendirme : 0

<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Empty
MesajKonu: <<<Joymax Sizi Kandırıyor>>>   <<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:39 pm

İzleyemeyenler için ; https://www.youtube.com/watch?v=MQ_8UxVzjpk

Video Açıklaması : Goldbot sandığınız şeyler aslında Joymax ın serverları doldurmak için yaptığı bir hile. Peki nerden anlaşılıyor? Goldbot için dagger karakter yapılandırması uygunmudur?

Peki Gold şirketleri nasıl gold topluyorlar. Amvo trojeni clientless türü char soyma trojenidir. Yani sizin pc nizi kullanarak oyuna girer. Otomatik olarak exchange yapar parayi aktarir. Sadece paranız gitmiş ise amvo trojenin den soyulmuşsunuz demektir.

Peki Joymax a ders verilebilirmiyiz?

Evet bu mümkün, Premium almayın fakat diğer silk ile alınan tüm itemlerden alabilirsiniz. Burada Joymax sistemini sorgulamaya başlıcaktır. ve Şöyle düşünecektir. Oyunculara oyuna girmeyi müsade edersek para kazanabiliriz. Premium almıyorsunuz, ama silk alıyorsunuz. Joymax bu sayede sistemini değiştirmek zorunda kalıcak.

2. Yol ise » Direk oyunu bırakın...

Goldbot Şirketlerinden gold almamanızı tavsiye ediyorum. Yakın cevrenizden veya arkadaşlarınızdan satın almanız daha iyidir. Siz gold aldıkça soyulan sayısı artmakta. Bu yüzden bu şekilde de bir girişimde bulunmak şart.

Bazıları kaale bile almıcaktır. Biliyorum gördüm, oyun için kimin neler yaptığını. Oyun için kendi annesine bile küfür eden zihniyetten birşey beklemiyorum zaten.

Bu anlattıklarım benim işime yaramıyor sizlerin gelecekte sıkıntıya düşmemeniz için hazırlanmıştır.
NightHawk
ÖzelÜye
ÖzelÜye
NightHawk

Silk : 53
Degerlendirme : 0

<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Empty
MesajKonu: Geri: <<<Joymax Sizi Kandırıyor>>>   <<<Joymax Sizi Kandırıyor>>> Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 6:11 am

Haklısın Ben Böyle Oyunun Exclamation Exclamation lol!

<<<Joymax Sizi Kandırıyor>>>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joymax Kimdir ?