Bizim Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizim Tayfa

Heaven_guard Team And ArmyOfHeaven

AnasayfaHomePageLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Metin 2 Hile Arşivi[10 Tane Hile]
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 7:18 am tarafından Heaven_guard(Admin)

» Geyik muhabbetleri konusu,çayları koydum buyrun :)
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 1:08 pm tarafından BaseMode

» Metin 2 Hile Arşivi :) [Bunlar Farklı]
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:23 pm tarafından DrunkEyes(Admin)

» Adobo CS3 Photoshop
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:59 pm tarafından Heaven_guard(Admin)

» Mercury 93 FF Rogue Bard
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:50 pm tarafından Heaven_guard(Admin)

» SROKing Bot
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:26 pm tarafından NightHawk

» Youtubeden Video , Mp3 vs İndirmek
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:18 pm tarafından NightHawk

» 53 Lw Warrior/Cleric F.F Pacific
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:11 pm tarafından NightHawk

» 1.6 Programlar
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:16 pm tarafından BaseMode

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi

2 posters
YazarMesaj
NightHawk
ÖzelÜye
ÖzelÜye
NightHawk

Silk : 53
Degerlendirme : 0

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Empty
MesajKonu: 90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi   90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:52 am

Merhabalar.

Öncelikle bu konunun amacı Europa karakterlerde 90 lwl full farm olmak için ne kadar sp gerektiğini Resimli bir şekilde hep beraber görmektir.

Ayrıca 100 lwl'de gelicek olan Europa Skillerinide göreceğiz.

Öncelikle Cleric'ten başlayalım.

Herkezin bildiği gibi Cleric karakterler Str ve İnt olabiliyor. Str Cleric karakterlerin Cleric'de işine yaramıyacak bazı skiller mevcut. Bu yüzden Cleric'i Str Cleric - İnt Cleric olarak ayrı ayrı ele aldım.

Öncelikler Str Cleric bir karakter'n cleric'te açması gerekenler ve Tutan Sp miktarı.

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Sy70n7
Str Cleric Toplam Sp Miktarı: 428,502

Şimdi İnt Cleric. İnt Cleric için Cleric bir cennet diyebiliirz
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 16hlwy1
İnt Cleric Toplam Sp Miktarı: 520,848

Şimdi sıra Bard'da. Bard denilince çoğu kişinin aklına sadece hızlı koşma geliyor malasef. Ama Bard'daki buff'ların verdiği defans ve attack çok güçlü ve yabana atılmıcak cinsten.

Bard'ı sadece İnt karakterleri ele alarak hazırladım. Ve Bence İnt yapılandırmaya sahip ve bard'ı olan bir char çok canlar yakar diye düşünüyorum.. Ayrıca Artık Bard'sız bir Euro party düşünülemiyor.

NOT: 100 lwl'de Bard'a 2 skill birden geliyor.

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 28medxl
Bard Toplam Sp Miktarı : 458,303

Sırada Warlock var.

Warlock'un gücünü ve yarattığı etkileri zaten çoğumuz biliyoruz. Sahip olduğu debuff'lar ve karşısındaki adamı kitleme uyutma skilleriyle Warlock başlı Başına bir Tehlike

Şu an 90 lwl karakter sahiplerine sorun. karşınızda olmasını istemediğiniz karakter nedir diye, %75'inin cevabı Warlock olucaktır. Ölmek veya öldürmek problem değil problem Warlock'un debuff'larıyla kitlenmek attack yapamayıp ölmeyi beklemek çok sinir bozucu birşey

Kalan %25'i Gerçekten Warlock charı kullana bilen bir kişiyle pwp yapmadıkları için Warlock demezler

Warlockda'da Str karakterlerin işine yaramayan skiller var.

Bu yüzden Warlock'uda Str Warlock - İnt Warlock olarak görüceğiz.

Şimdi İnt Warlock ;

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 2ewjrbt

Warlock Toplam sp Miktarı : 577,383

Str Warlock için İdeal Skiller :
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 2z4bvus

Str Warlock Toplam Sp: 348,422

Artık Attack Skillerine Geçelim

Wizzard'dan başlayalım.
Sro'culara sorarsanız Wizard piyasadaki en ezik karakterdir. Yine o Sro'culara sorarsanız Wizzard çok güçlüdür ve çoğu karaktere tek geçer

Ne yazıkki euopa karakterlerin sistemini daha çözememiş bulunuyoruz.

Europa karakterlerin hepsi bir takım oyunun parçasıdır. bir bütündür. Her build diğerinin eksiğini tamamlar. Sistem budur.

İşte 90 lwl max Wizzard skilleri ve gereken sp miktarı ;
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 1r6t02

Wizzard Toplam sp Miktarı : 485,643

Sıra Çoğumuzun favorisi Warrior namıdiğer Tank

Warrior yapılandırmasını 3 çeşit olarak ele aldım. Çünkü bu build'de 3 adet silah skill'i açılıyor.

*Two Handed Sword

*One Handed Sword

*Dual Axe

3 silahında ayrı ayrı özellikler mevcut elbet. Ama içlerinde en çok tercih edilen Two Handed Sword. Onu One Handed Sword takip ediyor. Fazla Tercih edilmeyen tabiki Dual Axe..

Öncelikler Sadece Two Handed Sword ve Gereken sp miktarı
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 2edqla0

Sadece Two Handed Sword Toplam Sp : 419,349

yok ben Hem Two Handed hemde One Handed Sword skillerini açıcam diyosanız, İşte şekil A ve gereken sp miktarı
90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 2r3uuf6

ONE-TWO Handed Sword Toplam Sp : 568,323

Buda sizi kesmedi Diyosunuzki benim üstümde sp çok harca harca bitmez [GM]Gargamel benim kanki Ben One Handed Two Handed ve Dual Axe hepsini açıcam Oke onuda düşündüm buyrun Warrior ne var ne yok 90 max ve Gereken sp miktarı

NOT: Warrior'daki bütün skilleri max olan bir charı yıkmak çok koal olmasa gerek. Passife skillerden alınan defans'lar felan

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 33osg37
Warrior Toplam Sp miktarı : 718,128
İşte Son build ve benim 1 Numara Favorim

Rogue..

Bu Build öyle bir Build'ki pwp'de herşey saniyelik. herşey 5-10 sny'de olup bitiverir Ya Ölürsünüz yada öldürür.

Rogue Hiçbi zaman ezik değildir .. Rogue'nin tek -'si Attack arttırısının Xbow'da Hp ve phy defans düşürmesi Dagger'da phy ve mag defansı resmen silmesi

Herneyse Yoruldum artık Buyrun 90 lwl max Rogue

NOT : 100lwl'de Rogue'de 2 skill geliyor. Ne işe yaradıkları ise mechul

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi 13z95dd

Rogue Toplam Sp Miktarı : 476,694

Europa Skilleri Bu kadar.

Aynısını Chiness skilleri içinde hazırlıyorum. Chiness'de 90lwl'e kadar max için gereken sp ve 90 lwl'den 100lwl'e gereken sp miktarını hazırlıyorum şu an ..

Resimler bana aittri kendi çalışmamdır Skill hesaplamaları Nivlam'a

Yaklaşık 2 saat'tir uğraşıyorum.. Ve Tamamen Kendi çalışmamdır bir teşekkür yeterlidir..

İyi Oyunlar İyi Forumlar..
DrunkEyes(Admin)
Admınstrator
Admınstrator
DrunkEyes(Admin)

Silk : 5043
Degerlendirme : 4

MesajKonu: Geri: 90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi   90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 5:18 am

Sabitlendi Teşekkürler Wink
NightHawk
ÖzelÜye
ÖzelÜye
NightHawk

Silk : 53
Degerlendirme : 0

MesajKonu: Geri: 90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi   90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 5:33 am

chn içinde yapdım devam edicem bunlara

90 Lv FuLL Farm Eu Karakter Sp Gereksinimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi
» Karakter Yapılandırma Rehberi[Skill-Stat-Giysi Seçimleri Vb.
» Full Str Blader Yapılandırması
» Full Str Fire Glaiver Rehberi
» Metin 2 Full Herşey Dahil